Alver® Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai

Alver® Golden Chlorella® yra supermaistas, kurį sudaro tik vienas ingredientas – fermentuoti ir džiovinti chlorelės dumbliai. Šie gėlavandeniai dumbliai yra natūralios auksinės spalvos ir neutralaus skonio, todėl jų galima įdėti į bet kurį patiekalą.

Alver® Golden Chlorella® turi daugiau nei 35 % baltymų, todėl, palyginti su jautiena, kurioje paprastai yra apie 25 % baltymų, žuvimi (18–29 %), kiaušiniu (13 %) ar sojomis (30 %), tai – baltymų daug turintis maisto šaltinis, kuris tinka subalansuotai, sveikai, vegetariškai ir veganiškai mitybai. Vienas valgomasis šaukštas (apie 10 g) Alver® Golden Chlorella® prilygsta pusės kiaušinio, 100 ml pieno arba 12 gramų kepsnio baltymų kiekiui.

Alver® Golden Chlorella® taip pat yra didelis kiekis skaidulų, mineralų, vitaminų B1, B2 ir B6, taip pat amino ir omega riebalų rūgščių.

Produktas itin naudingas sveikatai: palaiko imuninę sistemą, skatina smegenų vystymąsi, padeda palaikyti kaulų tankį ir regėjimą, yra naudingas odai ir plaukams. Be to, mikrodumbliai gali labai padėti kompensuoti geležies, magnio ir vitamino B trūkumą.

Sužinokite daugiau apie Alver® Golden Chlorella® sudėtyje esančias medžiagas

Baltymai: daugiau kaip 35 %

Mineralinės medžiagos: kalcis, fosforas, omega-3, magnis, geležis, cinkas

Vitaminai: A, K1, B1, B2, B3, B6, B9, C, E

Aminorūgštys: glutamatas, argininas, alaninas, asparagino rūgštis, leucinas, lizinas, valinas, glicinas, treoninas, serinas, fenilalaninas, prolinas, tirozinas, izoleucinas, metioninas, triptofanas, cisteinas, histidinas

Dvi pagrindinės aminorūgštys, kurių galima rasti mūsų Alver® Golden Chlorella® milteliuose, – argininas ir glutamo rūgštis.

Argininas gerina imuninės sistemos veiklą, didina raumenų masę ir energijos kiekį, mažina širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus, prisideda prie geros lytinės funkcijos ir padeda sumažinti riebalinių ląstelių kiekį. Argininas palaiko bendrą gerovės ir laimės pojūtį.

Glutamo rūgštis yra nepakeičiama mūsų smegenų pagalbininkė. Ji gerina mokymosi kokybę, atminties funkciją ir palaiko informacijos perdavimą tarp nervinių ląstelių. Glutamo rūgštis ypač naudinga vaikams jų vystymosi laikotarpiu.

Gyventi sveikai neturi būti sudėtinga. Tik vienas valgomasis šaukštas Golden Chlorella® per dieną ir jūsų organizmas padėkos.

Alver Golden Chlorella šaukštas, naudos orgnazimui baltymai vitaminai mineralai
icon
icon
Alver Golden Chlorella baltymų milteliai su vitaminais

Mūsų prekės

Krepšelis
🎁 Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta tik 35,00 
Jūsų krepšelis tuščias.

Įsidėkite prekių į krepšelį.