Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai

Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai yra supermaistas, kurį sudaro tik vienas ingredientas – fermentuoti ir džiovinti chlorelės dumbliai. Vienaląsčiai ir daugialąsčiai mikrodumbliai gyvuoja kelis milijardus metų. Alver™ Golden Chlorella® sudėtyje yra daug reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir omega-3 riebalų rūgščių. Šie gėlavandeniai dumbliai yra natūralios auksinės spalvos bei neutralaus skonio, todėl juos galima naudoti bet kokiame patiekale.

Alver™ Golden Chlorella® turi daugiau nei 35% baltymų, todėl lyginant su jautiena, kurioje paprastai yra apie 25% baltymų, žuvimi (18-29%), kiaušiniu (13%) ar soja (30%), tai – baltymais turtingas maisto šaltinis, kuris tinka subalansuotai, sveikai, vegetariškai bei veganiškai mitybai. Vienas arbatinis Alver™ Golden Chlorella® šaukštelis (apie 10 g) prilygsta pusės kiaušinio, 100 ml pieno arba 12 gramų kepsnio baltymų kiekiui.

Alver™ Golden Chlorella® taip pat pasižymi dideliu kiekiu amino ir omega riebalų rūgščių, skaidulų, mineralų, vitaminų B1, B2, B6, B9. Produktas itin naudingas sveikatai: palaiko imuninę sistemą, skatina smegenų vystymąsi, padeda palaikyti kaulų tankį ir regėjimą, yra naudingas odai ir plaukams. Be to, mikrodumbliai gali labai padėti kompensuoti geležies, magnio ir vitamino B trūkumą.

Štai keletas dalykų, kuriuos verta žinoti apie Alver™ Golden Chlorella® sudėtyje esančias medžiagas

Baltymai: daugiau kaip 35%

Mineralinės medžiagos: Kalcis, fosforas, natris, kalis, magnis, geležis, cinkas, selenas

Vitaminai: A, K1, B1, B2, B3, B6, B9, C, E

Aminorūgštys: glutamatas, argininas, alaninas, asparagino rūgštis, leucinas, lizinas, valinas, glicinas, treoninas, serinas, fenilalaninas, prolinas, tirozinas, izoleucinas, metioninas, triptofanas, cisteinas, histidinas.

Dvi pagrindinės aminorūgštys, kurių galima rasti mūsų Alver™ Golden Chlorella® milteliuose: argininas ir glutamo rūgštis.

Argininas gerina imuninės sistemos veiklą, didina raumenų masę ir energijos kiekį, mažina širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus, prisideda prie geros lytinės funkcijos ir padeda mažinti riebalinių ląstelių kiekį. Argininas palaiko bendrą gerovės ir laimės pojūtį.

Glutamo rūgštis yra nepakeičiama mūsų smegenų pagalbininkė. Ji gerina mokymosi kokybę, atminties funkciją ir palaiko informacijos perdavimą tarp nervinių ląstelių. Glutamo rūgštis ypatingai naudinga vaikams jų vystymosi laikotarpiu.

Alver™ baltymų milteliuose esantys nesotieji lipidai valo organizmą, gerina kraujotaką ir skatina medžiagų apykaitą, o tai puikiai tinka norint numesti svorio.

Alver Golden Chlorella baltymų milteliai su vitaminais

Mūsų prekės