Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai - kas tai?

Dumbliai – tinkamas subalansuotos mitybos priedas. Jų sudėtyje didelis kiekis baltymų (apie 50%), dėl šios priežasties produktas yra turtingas maistinėmis medžiagomis ir puikiai tinka tiems, kurie mažina gyvulinės kilmės baltymų kiekį savo mityboje.

Azijoje, ypač Japonijoje, dumblius vartojo tūkstančius metų. Ekspertai pastebi, kad tai viena iš priežasčių, kodėl jų gyvenimo trukmė tokia ilga.

Mikrodumbliai – vienaląsčiai arba daugialąsčiai dumbliai, turintys daugybę vitaminų ir maistinių medžiagų. Jie egzistuoja milijardus metų, todėl yra vieni seniausių gyvų organizmų pasaulyje. Jie auga visame pasaulyje: sūriame ir gėlame vandenyje, ant šlapių sienų, juos galima net auginti. Mikrodumbliai neturi nei šaknų, nei lapų, todėl jie naudoja saulės energiją bioaktyvioms maistinėms medžiagoms gaminti.

Mikrodumbliai pagamina apie 50% atmosferoje esančio deguonies ir tuo pat metu naudoja anglies dioksidą taip mažindami šiltnamio efektą. Ekologiški universalūs organizmai gamina įvairias aukštos kokybės medžiagas: vitaminus ir spalvinius pigmentus, nepakeičiamas riebalų rūgštis ir aminorūgštis, antibiotikus ir farmaciškai aktyvias medžiagas. Svarbiausios mikrodumblių šeimos – Spirulina platensis ir Chlorella vulgaris.

icon
icon
Alver Golden Chlorella Fermentuoti Ir Džiovinti Mikrodumbliai

Mūsų prekės