Maži organizmai, galintys pakeisti jūsų mitybą

Mikrodumbliai – vienaląsčiai arba daugialąsčiai organizmai, kuriuose yra daugybė vitaminų ir maisto medžiagų. Jie egzistuoja milijardus metų, todėl yra vieni seniausių gyvų organizmų pasaulyje. Jie auga visame pasaulyje: sūriame ir gėlame vandenyje, ant šlapių sienų, juos galima net auginti.

Mikrodumbliai – tinkamas subalansuotos mitybos priedas. Jų sudėtyje yra didelis kiekis baltymų (apie 30–50 %), dėl šios priežasties produkte gausu maisto medžiagų ir jis puikiai tinka tiems, kurie mažina gyvūninės kilmės baltymų kiekį savo mityboje.

Šių mikroorganizmų sudėtyje gausu nepakeičiamų aminorūgščių, nepakeičiamų riebalų rūgščių, įskaitant omega-3 ir omega-6, antioksidantų, vitaminų A, B, C ir E.

Naudingi tiek žmonių sveikatai, tiek mūsų planetai

Mikrodumbliai kaip maisto šaltinis naudojami jau tūkstančius metų. Tai buvo pagrindinis actekų maistas, o Kanembu gentis Afrikoje ir kinai juos tebevartoja dėl mitybinių ir gydomųjų savybių. Ekspertai pastebi, kad tai viena priežasčių, kodėl jų gyvenimo trukmė tokia ilga.

Tyrimai rodo, kad mikrodumblių vartojimas gali užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms ir teigiamai paveikti vėžio gydymą. Be to, reguliarus jų vartojimas siejamas su žarnyno sveikata, geresne smegenų veikla, odos sveikata ir stipria imunine sistema.

Mikrodumbliai naudingi ne tik mūsų sveikatai, bet ir planetai. Šie mažyčiai organizmai pagamina apie 50 % atmosferoje esančio deguonies ir tuo pat metu naudoja anglies dioksidą – taip mažina šiltnamio efektą.

Egzistuoja apie 100 000 rūšių mikrodumblių, tačiau spirulina ir chlorelė yra žinomiausi dėl savo naudos sveikatai.

icon
icon
Alver Golden Chlorella Fermentuoti Ir Džiovinti Mikrodumbliai

Mūsų prekės

Krepšelis
🎁 Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta tik 35,00 
Jūsų krepšelis tuščias.

Įsidėkite prekių į krepšelį.