Apie Alver™

Alver™ –  tinkamas pasirinkimas visiems, kurie nori maitintis aukštos kokybės maistu. Dribsniai, makaronai, batonėliai, Alver™ Golden Chlorella® baltymų milteliai ir maisto papildai yra augalinių baltymų šaltinis, kurio reikia norintiems atsisakyti gyvulinių baltymų, puikiai tinka veganams ir vegetarams. Mums tai svarbu, nes Alver™ –  tvaraus maisto gamybos ambasadorius, ir mums labai rūpi gyventojų skaičiaus augimas pasaulyje. 

„Mūsų produktai skirti tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir mūsų planetos gerove. Tie, kurie ieško alternatyvių baltymų šaltinių pasirinko tinkamai: mūsų produktai gaminami tausojant išteklius“, – teigia Alver™ įkūrėjos.

„Naudinga žmogui ir planetai “ – tai pagrindinė „Alver“ idėja. Norime kreiptis į įvairaus amžiaus žmones, kuriems rūpi atsakingas vartojimas. Mūsų produktų asortimentas įvairus: nuo daug baltymų turinčių makaronų su Alver™ Golden Chlorella® ir mung pupelių baltymų milteliais iki granolos. 

Visi Alver™ gaminiai yra natūralūs, be priedų. Mes pasisakome už išteklius tausojantį maisto produktų kūrimą visiems pasaulio gyventojams ir mūsų planetos ateičiai. Alver™  tikslas – pakeisti požiūrį į negyvulinius baltymus ir juos pateikti kaip tinkantį organizmui maistą, taip pat į kasdienį klientų maitinimąsi įtraukti mikrodumblius. Skirtingai nuo įprastų mikrodumblių, Alver™ Golden Chlorella® yra neutralaus skonio ir natūralios auksinės spalvos, todėl galite pagardinti bet kurį patiekalą ir nepakeisti jo skonio.

icon
icon
Alver - Aukščiausia kokybė

Mūsų prekės

Krepšelis
🎁 Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta tik 35,00 
Jūsų krepšelis tuščias.

Įsidėkite prekių į krepšelį.