Organizmo valymas kaip atlikti? Naudojimas

Rekomenduojama organizmo valymą pradėti atsargiai. Pirmąsias dvi savaites kasdien suvartokite pusę valgomojo šaukšto (apie 5 g) miltelių. Tada paros dozę galima padidinti iki 10 g ar daugiau. Nurodytą Alver™ Golden Chlorella® baltymų miltelių kiekį galima įmaišyti į bet kokį patiekalą ar gėrimą.

Organizmo valymo metu rekomenduojama:

  • Laikytis subalansuotos mitybos.
  • Nerūkyti.
  • Nevartoti alkoholio.
  • Vengti stresinių situacijų.
  • Viso proceso metu turite stebėti savo kūną ir savijautą, kaip organizmas reaguoja ir prisitaiko prie pokyčių.
Organizmo valymas

Mikrodumbliai, ypač Alver™ Golden Chlorella® fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai, yra sveika ir veiksminga organizmo valymo priemonė. Kenksmingų medžiagų mūsų kūne atsiranda dėl oro taršos, vartojant žuvį lieka sunkiųjų metalų arba organizme užsilaiko pesticidų likučių, kuriuos gauname su kitais maisto produktais. Dėl to rekomenduojama reguliariai detoksikuoti organizmą ir pašalinti kenksmingas medžiagas. Valydami organizmą ir išplaudami toksinus savo kūną darome tvirtesnį, efektyvesnį ir atsparesnį ligoms.

Kaip tai veikia?

Daugelis mokslinių tyrimų įrodė chlorelės veiksmingumą. Pluoštinė chlorelės ląstelių sienelė (sporopoleninas) sugeria kenksmingas medžiagas, sunkiuosius metalus (pvz., šviną, kadmį), įvairius nešvarumus bei juos pašalina iš mūsų organizmo. Norint palaikyti kūno detoksikaciją veiksmingiausia naudoti Alver™ Golden Chlorella® supermaisto baltymų miltelius. Visuose mūsų produktuose yra Alver™ Golden Chlorella® medžiagų, tačiau milteliai veiksmingiausi dėl didelio baltymų kieko sudėtyje.

Mūsų prekės