Mikrodumbliai – tai tinkamas subalansuotos mitybos priedas. Jų sudėtyje yra didelis kiekis baltymų (apie 50 %), dėl šios priežasties mikrodumblių maistas, mikrodumblių papildai, mikrodumblių baltymai ir kiti mikrodumblių produktai yra gausūs maistinių medžiagų ir puikiai tinka tiems, kurie mažina gyvulinės kilmės baltymų kiekį savo mityboje.

Mikrodumbliai pagamina apie 50 % atmosferoje esančio deguonies ir tuo pat metu naudoja anglies dioksidą taip mažindami šiltnamio efektą. Ekologiški universalūs organizmai gamina įvairias aukštos kokybės medžiagas: vitaminus ir spalvinius pigmentus, nepakeičiamas riebalų rūgštis ir aminorūgštis, antibiotikus ir farmaciškai aktyvias medžiagas. Svarbiausios mikrodumblių šeimos – Spirulina platensis ir Chlorella vulgaris.

Chlorella, arba kitaip chlorelė, turi daug organizmui reikalingų maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai, mineralai, amino rūgštys, skaidulos ir omega-3 riebalų rūgštys. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad chlorella vartojimas gali padėti stimuliuoti imuninę sistemą, skatina augimą ir gijimą, padeda reguliuoti su stresu susijusią būklę. Chlorella taip pat gali padėti sumažinti kraujospūdį, padėti sumažinti bendrą cholesterolio kiekį ir padėti reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Chlorella vartojimas padeda sureguliuoti hormonų veiklą, palaikyti normalias metabolizmo funkcijas, gerina kraujotaką bei skatina energijos išsiskyrimą. Chlorella taip pat gali padėti atsikratyti viršsvorio ir nepageidaujamo riebalų kiekio bei organizme susikaupusių toksinų.

ALVER ® Golden Chlorella nauda neapsiriboja žmonių sveikatos gerinimu. Tvarumo požiūriu dumbliai išsiskiria tuo, kad jie auga vandens aplinkoje, todėl jiems augti nereikia žemės. Dėl šios priežasties mikrodumblių gamybai taip pat nereikia daug vandens ar intensyvaus ūkininkavimo. Taip pat mikrodumbliai pagamina apie 50 % atmosferoje esančio deguonies ir tuo pačiu metu naudoja anglies dioksidą taip mažindami šiltnamio efektą.

Šie ALVER ® produktai neturi gliuteno: Golden Chlorella milteliai, baltyminiai Rigatoni makaronai, baltyminė granola, Golden Bean milteliai, Golden Pea milteliai, baltyminiai batonėliai ir maisto papildai. Visi ALVER ® produktai neturi laktozės.

Įsigytas ALVER ® prekes galite grąžinti. Visais atvejais kokybiškos maisto prekės nėra grąžinamos. Nekokybiškos maisto prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų. Kreipiantis dėl netinkamos maisto prekių kokybės, būtina pateikti nekokybiškos maisto prekės nuotrauką. Maisto prekės laikomos nekokybiškomis, jei: pasibaigęs jų tinkamumo vartoti terminas; prekėse randamas svetimkūnis; prekės yra pakeitusios savo išvaizdą ar skonį, skleidžia nemalonų kvapą, yra netinkamos konsistencijos; prekių ženklinimas yra netinkamas.

Grąžinamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo pristatyta Pirkėjui. Jeigu prekės nėra visos komplektacijos, yra sugadintos, netvarkingos arba nėra tinkamai supakuotos, Pardavėjas ar jo Įgaliotas asmuo turi teisę nepriimti grąžinamų prekių, jos nekeisti ir negrąžinti už prekes Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Norėdami grąžinti prekes, praneškite apie tai darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val. klientų aptarnavimo telefonu +370 648 39174 arba el. paštu info@alver.lt ir prekių grąžinimo sąlygas mes suderinsime individualiai.

Beveik visi ALVER ® produktai tinka veganams ir vegetarams. Tik ALVER ® baltyminiai batonėliai netinka veganams, kadangi jie savo sudėtyje turi medaus.

Kai kurie ALVER ® produktai savo sudėtyje turi alergenų. Žemiau pateikiame sąrašą ALVER ® produktų bei įvardijame juose esančius alergenus.
• Daug baltymų turintys penne makaronai – produkto sudėtyje nėra kiaušinių, alergenai: kviečiai, gliutenas;
• Daug baltymų turintys fusilli makaronai – produkto sudėtyje nėra kiaušinių, alergenai: kviečiai, gliutenas;
Golden Chlorella fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai indelyje (100 g) – produkto sudėtyje nėra laktozės, gliuteno ir sojos;
Golden Chlorella fermentuoti ir džiovinti mikrodumbliai (250 g) – produkto sudėtyje nėra laktozės, gliuteno ir sojos;
• Baltyminis batonėlis su spanguolėmis – alergenai: lazdyno riešutai, produkto sudėtyje gali būti kitų medžių riešutų pėdsakų;
• Baltyminis batonėlis su migdolais ir figomis – alergenai: migdolai, produkto sudėtyje gali būti kitų medžių riešutų pėdsakų;
• Baltyminė šokoladinė granola – produkto sudėtyje nėra gliuteno, alergenai: migdolai, produkto sudėtyje gali būti kitų medžių riešutų pėdsakų;
• Baltyminė granola su obuoliais – produkto sudėtyje nėra gliuteno, alergenai: migdolai, produkto sudėtyje gali būti kitų medžių riešutų pėdsakų.

Mikrodumbliai yra saugus produktas, bet kai kuriems žmonėms gali pasireikšti nesunkus nepageidaujamas poveikis. Taip dažniausiai būna dėl jautresnės žmogaus organizmo reakcijos į detoksikacijos procesą, per kurį imami šalinti susikaupę sunkieji metalai.

Dauguma visiškai nepatiria jokių detoksikacijos požymių. Tačiau visų mūsų organizmai skirtingi ir kiekvienas į pasikeitusius mitybos įpročius reaguoja nevienodai. Skirtinga reakcija į detoksikaciją gali priklausyti nuo toksinų kiekio ir rūšies organizme.

Bendros nepageidaujamos reakcijos:
– nesunkūs žarnyno sutrikimai, tokie kaip pilvo pūtimas, pykinimas, vėmimas, viduriavimas,
– galvos skausmas, galvos svaigimas,
– sąnarių skausmas.

Atsargumo priemonės

• Jeigu turite problemų su žarnynu ir jums diagnozuotos žarnyno ligos (pavyzdžiui, dirgliosios žarnos sindromas, kolitas, divertikulitas), prieš vartodami mikrodumblius pasitarkite su gydytoju.
• Daugeliu atvejų nepageidaujamos reakcijos praeina savaime per kelias dienas. Jeigu nepageidaujamas poveikis tęsiasi ilgiau, nutraukite produkto vartojimą 2–3 savaitėms ir gerkite daug skysčių, geriausia vandens. Praėjus simptomams ir pasijutus geriau galite vėl pradėti vartoti produktą, bet sumažinkite dozę arba ją išskirstykite dalimis per pusryčius, pietus ir vakarienę.
• Valant organizmą, visiems rekomenduojama išgerti 2–3 litrus vandens per dieną.
• Pastebėta, kad daug fermentuotų maisto produktų vartojantiems žmonėms dažniau pasitaiko žarnyno sutrikimų, kai pradeda vartoti fermentuotus mikrodumblius. Todėl, norint išvengti šių nepageidaujamų reakcijų, patartina sumažinti suvartojamų fermentuotų maisto produktų kiekį arba visai jų atsisakyti.
• Kai kuriais atvejais žmonės gali patirti didesnį nerimą, jei vartoja mikrodumblius drauge su kava. Jei mėgstate kavą ir staiga pajutote nemalonių pojūčių, pamėginkite keletą savaičių nevartoti mikrodumblių kartu su kofeino turinčiais produktais.

ALVER ® produktai yra gaminami Europoje.

Užsakytos ir apmokėtos prekės pristatomos VENIPAK kurjeriu Pirkėjo nurodytu adresu arba į pasirinktą OMNIVA paštomatą. Norėdami siuntą gauti į OMNIVA paštomatą, pastabos laukelyje įveskite ,,OMNIVA“ ir paštomato adresą. Norėdami pasirinkti kitą paštomatą, nurodykite jo adresą prie pirkimo formos, komentarų dalyje, arba paštomatas bus parenkamas pagal nurodytą adresą.

Chlorella milteliai yra neutralaus skonio, todėl juos galima naudoti bet kokiame patiekale.

ALVER ® Golden Chlorella sudėtyje yra vitaminų A, K1, B1, B2, B3, B6, E ir C.

Tiek ALVER ® Golden Chlorella, tiek spirulina yra natūralūs veganiški baltymų šaltiniai, kuriuose gausu vitaminų ir mineralų. Tačiau ALVER ® Golden Chlorella, priešingai nei spirulina, yra neutralaus skonio ir kvapo (spirulina turi stiprų ir nemalonų skonį bei kvapą). ALVER ® Golden Chlorella turi daugiau omega-3 ir geležies. Spirulina gali turėti per didelį kiekį jodo bei auginimo metu gali būti užteršta toksinais.

Golden Chlorella turi daugiau nei 35 % baltymų, todėl, lyginant su jautiena, kurioje paprastai yra apie 25 % baltymų, žuvimi (18–29 %), kiaušiniu (13 %) ar soja (30 %), tai – baltymų turtingas maisto šaltinis, kuris tinka subalansuotai, sveikai, vegetariškai bei veganiškai mitybai. Vienas valgomasis ALVER ® Golden Chlorella šaukštas (apie 10 g) prilygsta pusės kiaušinio, 100 ml pieno arba 12 gramų kepsnio baltymų kiekiui.

ALVER ® supermaistas yra rekomenduojamas vartoti tiems, kurie rūpinasi subalansuota mityba arba nori keisti savo mitybos įpročius. ALVER ® Golden Pea Bio baltymų milteliai su Golden Chlorella – produktas, kurio 80 % sudarytas iš augalinio baltymo. Baltymų milteliai prisotinti geležimi, kuri yra svarbi energijai palaikyti, taip pat gausūs magnio, svarbaus raumenims atstatyti. Baltymų milteliai su Golden Chlorella taip pat padeda subalansuoti aminorūgščių lygį.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Golden Chlorella vartojimas gali padėti: pagerinti imuninės sistemos veiklą, natūraliai išsivalyti organizmą, gerinti virškinimą, atsikratyti vidurių užkietėjimo, numesti svorio, sulėtinti senėjimo procesus, atsikratyti blogo kvapo iš burnos, pagerinti atmintį.

ALVER ® Golden Chlorella linijos maisto papildai stiprina organizmą bei padeda įveikti stresą.

ALVER ® produktuose gausu baltymų ir kitų mikroelementų, kurie ypač naudingi sportuojantiems ar užsiimantiems bet kokia aktyvia veikla. ALVER ® produktų sudėtyje gausu magnio, kuris yra svarbus raumenims atstatyti, geležies, kuri yra reikalinga energijai palaikyti, taip pat subalansuotų aminorūgščių, kurios sporte naudojamos siekiant greitesnio atsigavimo po treniruotės.

Už įsigytas prekes galite atsiskaityti per Paysera mokėjimo sistemą.

ALVER ® mikrodumblių papildai, mikrodumblių maistas ir kiti produktai su mikrodumbliais skirti tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir mūsų planetos gerove. ALVER ® produktai taip pat skirti subalansuotai mitybai ir tiems, kurie ieško alternatyvių baltymų, vitaminų ir maistinių medžiagų šaltinių, gaminamų tausojant išteklius.

ALVER ® siekia atskleisti negyvulinės kilmės baltymų – mikrodumblių – naudą žmogui ir planetai. ALVER ® produktai yra tvarūs bei maistingi ir tinkami naudoti visiems.

ALVER ® vertybės – aukšta kokybė, tvarumas, aplinkai nekenksminga gamyba ir platesnis požiūris. Kurdami tvariausius pasaulyje baltymus iš mikrodumblių, norime prisidėti prie sveikos mitybos puoselėjimo nuolat augančioje pasaulio populiacijoje. Esame įsitikinę, kad tik tvariai gaminamas ir maistinėmis medžiagomis turtingas maistas gali tikrai efektyviai sumažinti vandens ir žemės ūkio paskirties žemės naudojimą ateityje. Dėl šios priežasties gamindami savo produktus, skirtus sveikai dumblių mitybai, vadovaujamės trimis pagrindiniais principais: veganiškas maistas, didelis kiekis baltymų ir natūralūs produktai.

Susisiekti su mumis galite el. paštu info@alver.lt ir telefonu +370 648 39 174. Į klientų užklausas atsakome I–V 9.00–17.00, VI–VII nedirbame.

Prekių siuntimas perkant nuo 30 Eur yra NEMOKAMAS.

Jei siuntoje gavote ne visus savo įsigytus produktus, turėtumėte palaukti, kol likusios prekės atkeliaus kita siunta, kadangi Pardavėjas ne visada turi galimybę pristatyti užsakytas prekes viena siunta. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie savo užsakytus produktus susisiekite su mumis el. paštu info@alver.lt.

ALVER ® produktus gali vartoti visi nepriklausomai nuo amžiaus (rekomenduojama nuo 2 m.).

Krepšelis
🎁 Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta tik 35,00 
Jūsų krepšelis tuščias.

Įsidėkite prekių į krepšelį.