Alver™ istorija

Alver™ – tvari ir maistinga dieta, kuri tinka visiems. „Siekdami prisidėti prie pasaulio gyventojų mitybos ir jos įpročių, nusprendėme sukurti tvarų maistą iš mikrodumblių!“

Alver™ įkūrėja ir generalinė direktorė Minė Uran daug metų dirba ir atlieka mokslinius tyrimus alternatyvių baltymų srityje. M. Uran visada ieškojo tobulo baltymų šaltinio, kuriam nereikia daug išteklių ir kuris nėra gyvulinės kilmės, ir šios paieškos nebuvo beprasmės – M. Uran atrado dumblių naudą.

2014 m. Alver™ įkūrėja buvo pakviesta į Baltuosius rūmus Vašingtone aptarti tvarių baltymų ateities ir perspektyvų. Ten ji suprato, kad didėjančiam pasaulio gyventojų skaičiui skubiai reikia baltymininio maisto, kuriame būtų visų svarbių maistinių medžiagų ir kuris galėtų būti gaminamas taupant išteklius.

Uran atrado auksinės chlorelės (Golden Chlorella®) dumblių giją ir suprato, kad šis dumblis sujungia visas žmogui ir planetai taip reikalingas savybes. 

2016 m. M. Uran kartu su kolege Majbritt Byskov-Bridges įkūrė Alver™. 

Savo produktais įkūrėjos siekia prisidėti prie tvarios ir natūralios mitybos. Remdamasi Šiaurės šalių mitologija, įmonė galiausiai buvo pavadinta Alver™ vardu, kuris senąja norvegų kalba reiškia elfai. Elfai –  gamtos dvasios, todėl jie yra puikūs prekės ženklo, kuriuo siekiama skatinti pasaulio ir jo gyventojų gerovę, ambasadoriai.

Įkūrėjos suprato, kad vartotojams reikia tvaraus ir sveiko maisto, todėl, pasinaudojant sutelktiniu finansavimu, jau 2017 m. gavo pirmąją investiciją. Tai leido 2018 m. išleisti pirmąjį produktą į rinką, o po dvejų sėkmingų metų Šveicarijoje, 2020 m. Alver™ pradėjo žengti ir į kitas rinkas.

icon
icon
Alver įkūrėjos

Mūsų prekės

Krepšelis
🎁 Iki nemokamo pristatymo Jums trūksta tik 35,00 
Jūsų krepšelis tuščias.

Įsidėkite prekių į krepšelį.